בלוג

איך לשמור על שיער שעבר הבהרה?

איך נזהה שיער שעבר הבהרה?


יש לא מעט סיבות בגינן מתקבלת ההחלטה לבצע הבהרה ובין היתר: שינוי צבע השיער, פסים, אומברה ועוד..
בסיום ההבהרה השיער אומנם יראה בהיר יותר (ובמידה וההבהרה התבצע בצורה נכונה, התוצאה המבוקשת אכן תושג), אך יש לקחת בחשבון, שכתוצאה מהליך ההבהרה השיער עלול להיות יבש יותר ממה שהוא היה – הליך ההבהרה פוגע במידה מסוימת בלחות הטבעית של השיער – ברוב המקרים, מדובר בעניין שהוא פתיר, כאשר, חשוב להשתמש בלחות לשיער על מנת לשקם את השיער.

מסכה סילבר לשיער בהיר או מובהר לרכישה לחצו כאן

אלו נזקים עלולים להיגרם כתוצאה מהבהרה?


במקרים רבים, התוצאה יכולה להיראות בשלביה הראשונים מוצלחת אבל בסופו של דבר, היא תוביל לשיער יבש, פגום או אפילו שרוף.
מקורו של נזק זה הוא כתוצאה מהבהרה המתבצעת בעיבוד יתר, מה שעלול לגרום לנזק למבנה השיער
כתוצאה מכך, מעטפת השיער נותרת פתוחה ועלולה להישחק ובנוסף, השכבה הפנימית נותרת חשופה, מה שעלול להסב נזק לחלבונים בשיער ולגרום להיחלשות של מבנה השיער.
מהסיבה הזאת, כל מי שמבקשת לבצע את ההבהרה בכוחות עצמה – בין אם באמצעות צבע לשיער, אבקת הבהרה או כל מוצר ייעודי אחר, חשוב שתבחר בקפידה את המוצר בו היא בוחרת להשתמש לצורך המטרה ותקרא היטב את הוראות השימוש – וכמובן, גם תקפיד ליישם אותם.
חשוב לציין שישנה חשיבות גבוהה לצורה בה תתבצע ההבהרה, מכיוון שבמקרים קיצוניים, ההבהרה עלולה לגרום גם לנזק בלתי הפיך לשיער וחשוב לעשות כל מה שמתאפשר, בכדי להימנע ממצבים שכאלו. 

איך ניתן לשמור על ההבהרה לאורך זמן?


ראשית כל, חשוב לבחור בתבונה את השמפו בו נשתמש לאחר ההבהרה – כאשר שימוש באותו שמפו סילבר, יכול לסייע במידה רבה בשמירה על התוצאה – חשוב לעקוב אחרי הגוון ובמידת הצורך להגביר או לצמצם את תדירות השימוש באותו שמפו סילבר נבחר. 
מעבר לכך, חשוב להכיר גם את מסכת הסילבר, אשר שימוש חד שבועי במוצר, יכול להיות אופטימאלי עבור מי שהגוון הטבעי של השיער שלה הינו כהה. 

 

שמפו סילבר לשיער מובהר או בהיר מסדרת מולקולר לרכישה מהירה לחצו כאן

הקפדה על שימוש בלחות לשיער


כאמור, הבהרה יכולה לתרום תרומה גדולה לנראות השיער ואף לשנות אותה, יחד עם זאת, כפי שצוין קודם לכן, היא גם עלולה להסב נזק לשיער ולייבש את השיער.
בכדי למנוע את היובש, חשוב להשתמש בתכשירים איכותיים שהינם עשירים בלחות ובכוחם כאמור, להשיב את הלחות לשיער – אשר אולי אבדה במידה מסוימת כתוצאה מהליך ההבהרה.