בלוג

האם כל שיער צבוע לא בריא?

יש לא מעט סיבות בגינן נשים רבות בוחרות לצבוע את השיער על בסיס קבוע: בכדי להסתיר את השיער הלבן, בכדי לגוון ולשנות את הצבע הקיים, בכדי ליהנות מכל מה שקשור לנושא של טיפוח שיער ומסיבות נוספות.. יחד עם זאת, בקרב לא מעט מהן יכולה לעלות השאלה, האם זה בריא לצבוע את השיער והאם זה בכלל שווה את התוצאה? אז במאמר הזה ננסה למעשה להשיב על אותה השאלה. 

סוגים שונים של צבעי שיער


כל מי שמחפשת אחר צבע לשיער, מגלה שיש לא מעט סוגים של צבעים אשר נבדלים אלו מאלו במותגים אשר עומדים מאחורי אותם צבעים, בגוון, ברכיבים של כל צבע ובפרמטרים נוספים.
בכדי להבטיח שאותו צבע לשיער בו אתם בוחרים, לא יעשה נזק, חשוב לבחור את אותו צבע לשיער בתבונה וכמובן, לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו את הבחירה הטובה ביותר. 

 

צבעי שיער לכיסוי לבן מלא Magicolor לרכישה מהירה לחצו כאן

איך לשמור על שיער צבוע?


בכדי שיתאפשר לשמור על שיער צבוע בריא וחיוני, ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר: יש להשתמש במסכת הזנה איכותית (אשר מותאמת הן לשיער צבוע והן לסוג השיער), יש להקפיד לחפוף אותו ולהעדיף לעשות שימוש בשמפו ללא מלחים, יש להקפיד על ייבוש השיער לאחר החפיפה, יש להקפיד להגן על השיער מפני קרני השמש (לצאת לשמש רק עם כובע על הראש).
דגש על כל הפרמטרים הללו יאפשרו לשמור גם על שיער שהינו צבוע בריא וחיוני. 

 

שמפו טיפולי ללא מלחים לשיער יבש מסדרת מולקולר לרכישה מהירה לחצו כאן

חשיבות הבחירה הנכונה


למעשה, יש לא מעט מיתוסים אשר נוגעים לצבע לשיער ובעיקר סביב הנושא של הנזק לבריאות אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש בהם. בכדי להבטיח שהמיתוסים הללו אכן יהיו מופרכים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותו צבע לשיער בו בוחרים להשתמש. יש לבחור בצבע מבית חברה מוכרת, שהינה בעלת שם ומוניטין בתחום. כדאי לבדוק אם קיים אישור על אותו הצבע מטעם משרד הבריאות ואם ישנה הוכחת מחקר. מעבר לכך ההמלצה היא לשים דגש גם על הרכיבים של אותו צבע לשיער, על מנת לוודא שהצבע לא כולל חומרים שונים אשר עלולים להזיק. 

אז כאמור, אם נחזור לשאלה הראשונה, התשובה היא: לא – לא כול שיער צבוע לא בריא ולא כל צבע לשיער טומן בחובו סיכונים כאלו ואחרים. יחד עם זאת, קיימת כאמור, חשיבות גבוהה לבחור את אותו צבע לשיער בתבונה.