בלוג

ההבדל בין החלקה אורגנית להחלקה כימית

מהי החלקה כימית?


החלקה כימית, כפי שניתן אולי להסיק משמה, היא למעשה פעולה כימית, אשר ייעודה לשנות את מבנה השערה ולגרום להחלקתה. כל מי שמתעניין בנושא של החלקות כימיות ולמעשה מבקש להפוך שיער גלי, מקורזל או מתולתל לחלק, עתיד לגלות שישנן שיטות שונות להשגת המטרה ובין היתר: החלקה יפנית, החלקה צרפתית, החלקה אמריקאית ועוד.. בהליך בחירת ההחלטה המתאימה, ההמלצה תהיה לוודא תחילה שהמוצרים עליה מתבססת טכניקת ההחלקה הכימית הנבחרת מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

מהי החלקה אורגנית?


החלקה אורגנית עושה בחומרים אורגניים בלבד על מנת להחליק את השיער. החומרים בהם עושים שימוש לצורך ההחלקה אינם מכילים כימיקליים ולמעשה מבוססים על: רכיבים טבעיים, מינרליים וויטמינים – כך שבנוסף לתוצאת ההחלקה, החלקה זו מאפשרת ליהנות גם משיקום ואף טיפוח השיער. בהליך החלקה אורגנית, מוחדרת לשיער פורמולה ייעודית, לאחר מכן יש להמתין פרק זמן קצר עד שהחומר יחדור לשיער ויגרום לפעולה המצופה ממנו ולאחר מכן, יש לייבש את השיער במייבש ייעודי ייחודי.

החלקה אורגנית משקמת אומגה 3 לרכישה מהירה

כיצד  לבחור את ההחלקה המתאימה?


חשוב לציין שגם החלקה כימית וגם החלקה אורגנית מהוות למעשה כקטגוריות אשר מכילות בתוכן שיטות שונות להחלקת השיער – כאשר, לכל שיטה שכזו יש את היתרונות הפרטניים שלה כמו גם את החסרונות שלה. מהסיבה הזאת, הבחירה בהחלטה אורגנית או כימית היא רק ההחלטה הראשונה אותה צריך לקחת. ככלל, החלקה אורגנית נחשבת ליותר "בריאה" ופחות מזיקה לבריאות, מכיוון שהיא איננה כוללת שימוש בחומרים כימיים שונים. יחד עם זאת, החלקות כימיות יכולות להחזיק בלא מעט מקרים למשך זמן ארוך יותר ולאפשר ליהנות מתוצאה איכותית יותר – ושוב, השאלה אם זה יקרה תלויה במידה רבה בסוג ההחלקה. בכל מקרה, ההמלצה היא לבחור החלקות, רק אחרי איסוף מידע נרחב על החומרים בהם נעשה שימוש לצורך קבלת התוצאה, על תופעות לוואי שונות אשר יכולות להוות את ההחלקה ועל טיב התוצאה המתקבלת – מבחינת האיכות ומבחינת הזמן שהיא מחזיקה – והאם צריך לנקוט בפעולה או אחרת בשביל לתחזק אותה. 

בסופו של דבר החלקות לשיער, יכולות לחסוך ללא מעט אנשים את הצורך לעשות פן בכל מספר ימים. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מתוצאות אשר יספקו מענה על מלוא הציפיות, חשוב לבחור בצורה נכונה את סוג ההחלקה ולא פחות חשוב מכך, לבחור בתבונה גם את אותו איש מקצוע אשר יבצע את ההחלקה. 

החלקה מינרלית אורגנית לשיער ד"ר ארט לרכישה מהירה