בלוג

טרנד הפאות

את טרנד הפאות ניתן לפגוש בראש ובראשונה בקהילת הנשים החרדיות. כאשר, כיסוי הראש לנשים נשואות מהווה כחיוב הלכתי בעבורן, אבל זה לא סותר את העובדה שגם בקהילה שלהן יש אופנות בעולם הפאות – אחד מהטרנדים האחרונים בא לידי ביטוי בפאות בצבעים מיוחדים ופחות שגרתיים כמו: פאות ורודות או פאות כחולות. אבל פאות כבר מזמן לא מהוות את נחלתן הבלעדית של נשים חרדיות (או דתיות) וכיום, ניתן לפגוש אותן גם באינסטגרם, על ראשן של משפיעות רשת כאלו ואחרות, אשר בוחרות להנציח את עצמן בכל פרק זמן קצר עם פאה חדשה לראשן (במידה ובעבר הלא רחוק מה שהיווה כטרנד החם ביותר בעולם עיצב השיער היה תוספת שיער (אשר מקומה עדיין במקומו מונח), כיום הפאה היא המובילה). 

 

בחירת סוג הפאות

 

כל מי שרוצה לבחור פאה, הן מטעמי דת, הן בעקבות נשירה חמורה בשיער (או תופעה של התקרחויות) והן כחלק מטרנד אופנתי או רצון לשנות את מראה השיער מבלי לפגוע בו או להשתמש בחומרים כימיים כאלו אחרים, אמורה לשים דגש על מספר פרמטרים אשר בכולם לסייע לה לבצע את הבחירה הטובה ביותר מתוך אותו ההיצע. בין אותם הפרמטרים: איכות הפאות – הפאות אשר נחשבות לאיכותיות וליוקרתיות ביותר הן פאות אשר מיוצרות ממאה אחוז של שיער טבעי – פאות אלו אינן מצופות בחומרים כימיים מזיקים אלא עוברות הליך ייבוש טבעי. מחיר – טווח המחירים של פאות הינו רחב ויש לקחת בחשבון שהמחיר של פאה איכותית הינו גבוה במיוחד. נראות – ניתן למצוא פאות מרשימות ו"זוהרות" יותר בהשוואה לפאות אחרות. ההבדלים בין הפאות יבואו לידי ביטוי גם בתחזוקה, כאשר, הפאות היותר פשוטות זקוקות לתחזוקה יומיומית ואילו כאשר מדובר בפאות יוקרה התחזיקה הינה יותר מינימאלית – וגם אורח החיים של פאות היוקרה יהיה גבוה משמעותית מזה של הפאות הנחשבות לפשוטות יותר. 

 

מהיכן לקנות את הפאות?


בכדי להבטיח פאה איכותית ומרשימה, אשר תשמש אתכן לתקופת זמן ארוכה חשוב לבחור בתבונה את המקום ממנו תוזמן הפאה – בכל זאת, לא משנה מהי הסיבה בגינה הפאה מיועדת, מדובר בהוצאה כספית גבוהה והמטרה אמורה להיות למצות אותה ככל שניתן. כחלק מכך, ההמלצה היא לבחור בתבונה מהיכן להזמין את הפאה – יש לוודא שמדובר בעל שם ומוניטין, אשר מציע פאות איכותיות ואף מהווה ככתובת אמינה לכל שאלה או בעיה אשר יכולה לצוץ במהלך הדרך לגבי אותה הפאה.