בלוג

כמה פעמים בשבוע כדאי להשתמש באמפולה לשיער?

אמפולה לשיער הוא מוצר טיפול לשיער פגום המשלב בתוכו תרכובות שונות שנועדו לצרכי שיקום שיער פגום והשבת המראה הגמיש. השימוש באמפולות לשיער מיועד בעיקר לבעלי שיער יבש ופגום כתוצאה משימוש במוצרי שיער המשלבים בתוכם כימיקלים שונים ולכל אילו מבינכם המתמודדים עם שיער פגום ויבש כתוצאה מפגעי מזג האוויר. 

כל אמפולה לשיער משלבת בתוכה חומרים טבעיים לצד מלחים, מינרליים וויטמינים שונים, כאשר השימוש באמפולה מחליף למעשה את השימוש בסוג כזה או אחר של מסיכה לשיער, כפועל יוצא מכך, ההמלצה לשימוש היא פעם בשבוע. 

מה חשוב לדעת על שימוש באמפולות לשיער? 

אמפולה לשיער היא מוצר המשווק בבקבוקונים קטנים, וזאת לנוכח העובדה שמרגע פתיחת האמפולה היא לא ניתנת לשימוש חוזר. כפועל יוצא מכך, כל בקבוקון של אמפולה לשיער מגיע בתצורה כזו שאינה מאפשרת את סגירתו מחדש. כאשר רוכשים סט אמפולות רוכשים למעשה מספר בקבוקונים קטנים שכל אחד מתאים לשימוש חד פעמי ברגע שפותחים אותו. חשוב לציין שהשימוש ב-סט עצמו נועד לצרכי טיפול מחזורי במשך מספר שבועות, כאשר בכל שבוע עושים שימוש בבקבוקון אחד של אמפולה לשיער מתוך הסט אותו רכשתם. כפי שצינו מקודם, ההמלצה לשימוש היא לפעם בשבוע, כלומר בקבוקון אחד לשבוע. אף על פי שמוצרי אמפולה לשיער משווקים ברוב המקרים כ-סט המכיל בתוכו מספר בקבוקנים, עומדת לרשותכם האפשרות לרכישת בקבוקון אחד של אמפולה לשיער. 

בחירת אמופלות לשיער – כיצד? 

בדומה לכל מוצר טיפוח אחר לשיער, גם רכישת אמפולה לשיער, חשוב שתעשה לאחר היוועצות עם מעצבי שיער או יועצי מכירה העוסקים ומתמחים במכירת מוצרי טיפוח לשיער. את סוג האמפולה חשוב להתאים למצבו של השיער ולמידת היובש שלו. כמו כן, חשוב לרכוש מוצרי אמפולה המיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום מוצרי הטיפוח לשיער ולא להתפתות לרכישת מוצרים זולים מיצרנים לא מוכרים. בדומה לרכישת מסיכה לשיער או כל מוצר טיפוח אחר לשיער, גם רכישת אמפולה לשיער מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק המאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של מוצרי טיפוח שונים. 

לסיכום, שימוש באמפולה לשיער חשוב שייעשה אחת לשבוע במסגרת טיפול מחזורי בן מספר שבועות, כאשר כל שבוע תדרשו לעשות שימוש במלוא התכולה של בקבוקון האמפולה אותו פתחתם. לאחר מספר שבועות אתם אמורים לראות שיפור משמעותי במידת הרכות של השיער וזאת בהתאם למידת היובש של השיער בתחילת הטיפול המחזורי.