בלוג

למה חשוב לשמור על טיפוח השיער?

לשיער שלנו יש חשיבות והשפעה רבה על המראה שלנו, כאשר, שיער לא מטופח ולא בריא, עלו לפגוע במידה רבה בנראות החיצונית וכך גם בתחושה.
כידוע, השיער חשוף ללא מעט מפגעים, אשר עלולים לפגוע בנראותו ובחיוניותו לאורך הזמן, כמו: חומרים כימיים, אבק, קרני שמש ולכלוך ורדיקאליים חופשיים.
החדשות הטובות הן שיש מה לעשות, בכדי להיטיב את נראות השיער וכמובן, גם לשמור על בריאותו כאשר, הדרך להשגת המטרה עוברת ביצירת שגרת טיפוח שיער והקפדה על דבקות בה.
חשוב לציין, שכשמדברים על טיפוח השיער, לא מתכוונים רק לחפיפת השיער שלוש פעמים בשבוע או על שימוש באותו מרכך מתאים. ישנם עוד לא מעט פעולות, תכשירים ודברים שמומלץ או לא מומלץ לעשות, על מנת להשיג את אותה המטרה. 

 

להקפיד ולהשתמש בכמה שפחות חומרים כימיים


כיום, ניתן למצוא לא מעט מוצרי טיפוח שיער וביניהם גם" מרכך, שמפו ללא מלחים ומסכת שיער, אשר מבוססים בעיקר על רכיבים טבעיים. שימוש במוצרים שכאלו, יכול להפחית את החשיפה של השיער לרכיבים כימיים, אשר עלולים לפגוע בו – מה שיהווה כפעולה חשובה ומשמעותית בשמירה על טיפוח השיער. 

בושם לשיער ג'ניקה מסדרת מולקולר בריח קוקו שאנל לרכישה מהירה לחצו כאן

לבקר את מעצב השיער


כן, בכדי לשמור על בריאות וטיפוח השיער, חשוב מדי פעם (אחת למספר חודשים) להסתפר, לגזור קצוות שרופים ולרענן את השיער. לרוב, מעצב השיער גם עושה שימוש בעת החפיפה בחומרים איכותיים כמו מסכה מזינה ומותאמת לסוג השיער – כמובן, שכדאי לוודא את הנושא הזה לפני שמתחילים בתספורת.

 

להימנע מפעולות מזיקות


הכרות עם פעולות אשר עלולות לפגוע בבריאות ובמראה השיער והימנעות מהן, יכולה גם היא להיטיב את מראה השיער. כאשר, בין אותן הפעולות: החלקה לשיער, צבע לשיער, שימוש במחליקים למיניהם, כלור של הבריכה, המלח של הים, חשיפה לא מבוקרת לשמש ועוד..
כאמור, חשוב לנסות ולהמעיט בביצוע של אותן הפעולות ואם כבר ביצענו אותן לבדוק מה כדאי שנעשה על מנת להימנע מהנזק אותו הן עלולות לגרום לשיער – לדוגמא, אם היינו בים והרטבנו את השיער, חשוב לשטוף את השיער בצורה יסודית ולהיפטר משאריות המלח. 

מסכת החלקה לשיער MOLECULAR לרכישה מהירה לחצו כאן

להכיר את השיער שלנו


בכדי שנוכל לבחור בתכשירי טיפוח השיער המתאימים, חשוב שנכיר לעומק את השיער שלנו, את סוג השיער – שמן, יבש, רגיל וכו' ואת מצבו – כאשר, היכרות מקיפה עם סוג השיער, תאפשר לנו לעשות שימוש בתכשירי טיפוח שיער המותאמים בעבורו ולהשיג באמצעותם את התוצאות היפות, האיכותיות והמרשימות ביותר.