בלוג

קשקשים, איך נפטרים מהם?

קשקשים – קווים לדמותם


קשקשים מהווים כמטרד המהווה את נחלתם של אנשים רבים – וכידוע, צרת רבים אינה מהווה כנחמה. מדובר בפתיתים לבנים, שהם למעשה תאיר עור מתים, המגיעים מהקרקפת ויכולים לנשור על הכתפיים והמצח. במרבית המקרים הקשקשים לא יגיעו למצב שהם מהווה כמטרד של ממש, אך ישנן סיבות שונות אשר יכולות לגרום לקצב התחלופה של תאי העור להיות מהיר יותר, מה שיבוא לידי ביטוי בכמויות גדולות במיוחד של קשקשים.
האור בקצה המנהרה טמון בעובדה שכיום ניתן למצוא בשוק לא מעט פתרונות יעילים ואיכותיים כנגד אותם הקשקשים. 

בחירת השמפו המתאים


שמפו הוא מוצר טיפוח השיער בו אנו משתמשים בתדירות גבוהה. לכן, קיימת חשיבות גבוהה לוודא שהשמפו הנבחר אכן מתאים למצב של קשקשים בשיער. ישנם סוגים שונים של מוצרי שמפו אשר נחשבים כיעילים לטיפול במצב של קשקשים – יחד עם זאת, בכדי לוודא שמדובר בבחירה המתאימה, כדאי לקרוא בעיון את הרכיבים של השמפו ואף לחפש המלצות וחוות דעת אשר מדברות על מידת יעילותו.

מוצרי טיפוח משלימים


כמובן, שלצד השמפו רוב האנשים עושים שימוש גם במוצרי טיפוח שיער מסוגים נוספים. כך לדוגמא, ניתן למצוא מסכה לשיער אשר עשירה ברכיבים שבכוחם להתמודד בצורה המיטבית עם תופעת הקשקשים. גם את מרכך השיער יש לבחור בקפידה ולוודא שגם הוא יעיל עבור אותה המטרה (כאשר, ההמלצה היא לבחור מרכך מאותה ה"משפחה" של השמפו). רשימת מוצרי טיפוח השיער היא עוד ארוכה וברגע שהמוצרים מכילים את הרכיבים הנחשבים ליעילים לטיפול בקשקשים, השימוש בהם יכול לעזור ב"מלחמה" כנגד הקשקשים.


אמפולות לטיפול בקשקשים להשגת קרקפת בריאה לרכישה מהירה לחצו כאן

פנייה לרופא עור


במקרים קיצוניים בהם הקשקשים הופכים למטרד ממשי והאמצעים הזמינים לא מסייעים בהפחתתם ההמלצה היא לפנות לרופא עור.
רוב הסיכויים שהרופא ימליץ על תכשירים שהינם נוגדי פטריות ונחשבים ליעילים גם למצב של קשקשים. יהיו גם מקרים בהם הרופא ימליץ על שימוש בתכשירים מבוססי סטרואידים. 

שמפו לטיפול בקשקשים להשגת קרקפת בריאה לרכישה מהירה לחצו כאן

 

פתרונות טבעיים

 

גם בגזרת "תרופות הסבתא" והחומרים הטבעיים, ניתן למצוא פתרונות יעילים לטיפול בקשקשים ובין היתר, שמן עץ התה ולימון, ידועים כחומרים בעלי יכולות טיפול טבעי בקשקשים – כך שכדאי לנסות ולמצוא שמפו אשר מבוסס על אחד מאותם החומרים.
כאמור, קשקשים מהווה מצב לא אסטטי ולא נעים, אך יש לא מעט פתרונות אופציונאליים אשר נחשבים כיעילים לטיפול בו. ההמלצה היא כמובן, להיחשף לכמה שיותר מהפתרונות הרלוונטיים ובסופו של דבר לבחור את היעילים ביותר שביניהם .