בלוג

שיער שרוף, איך מטפלים בו?

שיער שרוף מהווה תוצר של סיבות שונות כמו: טיפולי טיפוח שיער כימיים כמו: החלקות, צביעת השיער החלקות ועוד.. חמצון אשר לא השיג את מטרתו או לא עמד בציפיות שהיו ממנו וכיוצא בזה..
לא משנה מהו הגורם לשיער שיער, התוצאה תבוא לידי ביטוי בנראות פחות חיונית וזוהרת של השיער. החדשות הטובות הן שבאמצעות הפעולות הנכונות והשימוש בתכשירים הטיפוליים המתאימים, ניתן יהיה לשקם את השיער. 

שימוש בשמפו המתאים


ראשית כל, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את השמפו ללא מלחים בו בוחרים לעשות שימוש – ניתן למצוא מוצרי שמפו ייעודיים אשר מיועדים עבור שיקום של שיער שרוף.
בהליך בחירת השמפו יש לשים דגש על הרכיבים של השמפו ולוודא שהם אכן מותאמים להשגת התוצאה המיטבית – שמפו מהסוג הזה עלול לכלול בין היתר גם חומרים טבעיים מסוגים שונים.

 

מסכה קרטין שיקום לשיער לאחר החלקה לרכישה מהירה לחצו כאן

הקפדה על שימוש במסכה לשיער


קיימת חשיבות גבוהה לעשות שימוש באותה מסכה לשיער שהינה משקמת אינטנסיבית. גם בעת בחירת המסכה חשוב לשים דגש על הרכיבים ולוודא שהיא עשירה ברכיבים אשר יכולים להעשיר את השיער. כדאי גם לשים דגש על המותג אשר עומד מאחורי המסכה, כאשר, יש לוודא שמדובר במותג אשר נחשב לבעל שם ומוניטין בתחומו – מה שיכול להעיד במידה רבה על האיכות והיעילות שלו.

 

שמפו קרטין ללא מלחים לאחר החלקה לרכישה מהירה לחצו כאן

הכנת תוכנית שיקום ייעודית


במקרים רבים, יהיה צורך להכין תוכנית ייעודית לשיקום השיער, אשר תותאם באופן פרטני לאותו השיער ולמצבו. ניתן להסתייע בייעוץ של מעצב שיער מקצועי ומנוסה בתחום, על מנה שיסייע ביצירת התוכנית המתאימה. ההמלצה היא להגיע גם כל פרק זמן מסוים על מנת לקבל טיפולים ייעודיים אצל אותו מעצב שיער אשר מתמחה באופן פרטני בנושא שיקום השיער – מכיוון שהוא יכול להחזיק ברשותו תכשירים איכותיים אשר יכולים להשיג את המטרה בצורה המיטבית. 

 

ממה חשוב להימנע?


בכדי להימנע משיער שרוף או למנוע מצב בו המצב יחמיר, קיימת חשיבות גבוהה להימנע מפעולות שונות ובין היתר: ההמלצה היא להפסיק לעשות שימוש במכשירים שונים אשר פולטים חום כמו: מייבש שיער, מחליק שיער, מסלסל ועוד.. כדאי לבחור בתבונה את הצבע לשיער בו עושים שימוש – כאשר, יש לבדוק מהם הרכיבים של אותו הצבע בכדי לדאוג שהם לא עלולים להחמיר את הנזק בשיער.
אחרי שעברנו על ה"אל תעשה", ניתן לשים דגש גם על ה"עשה", קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולגזור את הקצוות השרופים של השיער, כאשר, המטרה היא לדאוג שהשיער אשר יצמח יהיה בריא וחיוני.