בלוג

שמפו סילבר, לאיזה סוג שיער הוא מתאים?

אם אתם בעלי שיער פלטין, בלונדיני או שיבה, שמפו סילבר יכול להוות כתכשיר טיפוח לשיער אופטימאלי בעבורכם – כידוע, שיער בגוונים הללו דורש תחזוקה מיוחדת והקפדה על שימוש במוצרי הטיפוח המתאימים יאפשרו לשמר על מראה יפה, בריא וזוהר לאורך זמן. בכוחו של שמפו סילבר לנטרל גוונים צהובים וכתומים אשר יכולים להוות את נחלתו של השיער הבלונדיני )ואשר כידוע, אינם מחמיאים) וזאת הודות לפיגמנטים בצבעים אפור, כחול או סגול אותם שמפו סילבר מכיל. כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות הרבות אשר מאפיינות את אותו שמפו סילבר, חשוב להקפיד ולבחור אותו בקפידה – וזאת, תוך תשומת לב מיוחדת לגוון הפיגמנט אותו הוא מכיל.

הפיגמנטים השונים ולמי הם מתאימים?


נשים הנוהגות לצבוע את השיער שלהן בגוונים בלונד או פלטין וכחלק מכך, יבקשו לאזן את הגוון הצהבהב שלעיתים נוצר כתוצאה מהצביעה, עתידות לגלות כי שמפו סילבר עם פיגמנט סגול או כחול יכול להוות כמוצר האופטימאלי בעבורם. בעלי שיער שיבה אפור או לבן, אשר חוששים שגוונים סגולים או כחולים יהוו חלק משערם, יגלו כי שמפו סילבר עם פיגמנט אפור יכול להוות כבחירה הנכונה לנטרול של אותם הגוונים.

בחירת השמפו המתאים


יותר ויותר אנשים גילו בשנים האחרונות את היתרונות הרבים של שמפו סילבר ומכיוון שהביקוש עלה כך גם ההיצע. כך שכיום כל מי שתר אחר שמפו סילבר עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות מבית מותגים שונים. ההמלצה היא לבחור במוצר של מותג אשר נחשב לאיכותי ובעל שם. מעבר לכך, כדאי לוודא שהשמפו מותאם באופן פרטני למאפייני השיער של המשתמשים בו.

שמפו סילבר לשיער מובהר או בהיר מסדרת מולקולר לרכישה מהירה

ומה לגבי מסכה לשיער?


כיום, לצד שמפו סילבר ניתן למצוא גם מסכה לשיער סילבר, אשר גם לה יש את היכולות שלה לנטרל את הגוונים הצהבהבים הכתומים ולתרום את תרומתה להזנת השערה. גם במקרה של המסכה, חשוב להקפיד על הבחירה ולשים דגש הן על הפיגמנטים, הן על המרכיבים והן על מידת ההתאמה למאפייני השיער השונים.

כאמור, למוצרי טיפוח שיער סילבר תועלת רבה לבעלי גוונים בלונדיניים או פלטין בשיער, כמובן, שבכדי למצות עד תום את מלוא התועלות, חשוב לבחור בתבונה את אותם המוצרים – לבחון את הרכיבים אותם הם מכילים, לקרוא קצת על המותג אשר עומד מאחוריהם – כמו גם על השם והמוניטין שלו בתחום. בהתבסס על כל הפרמטרים הללו ניתן יהיה לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מסכה סילבר לשיער בהיר או מובהר לרכישה אונליין